Bukmacher bonus to standardowa i wręcz konieczna forma, z której korzystają wszyscy właściciele zakładów. To dzięki niej przyciąga się nowych klientów, to także z jej pomocą utrzymuje się kontakt z już aktywnymi użytkownikami i składnia się ich do dalszego obstawiania. Bonusy mogą być bardzo różne i ich zdobycie może odbywać się na bardzo różnych – postawionych przez bukmachera – warunkach. Bonusy dzielą się na powitalne, te bez zakładów oraz takie, które wymagają aktywnego wkładu ze strony gracza. Sprawdźmy więc, co proponują nam poszczególni polscy bukmacherzy internetowi.

LVbet

Zaczynamy od tego najmłodszego polskiego bukmachera, ponieważ w ostatnim czasie zyskał on w kraju ogromną popularność. Szeroka oferta zakładów, także tych mniej oczywistych, dokładna obserwacja i reakcja na trendy i zachowania graczy zaprocentowały sporą już grupą stałych graczy i nieustannym przypływem nowych. Tych ostatnich LVbet kusi nie tylko 20 zł bonusem na start bez depozytu, ale przede wszystkim największym bonusem na rynku dla nowych graczy przy pierwszej wpłacie. Mówimy tutaj o kwocie do 1000 zł, którą można otrzymać przy wydatku rzędu 50 złotych. Brzmi naprawdę kusząco. Dodatkowo, kibice sponsorowanych przez LVbet drużyn, czyli Wisły Kraków, Wisły Płock, Arki Gdynia, Widzewa Łódź lub Piasta Gliwice, mogą liczyć na bonus w wysokości 50 zł.

LVbet konsekwentnie dba także o aktywnych graczy. Proponoując LVbet bonus w postaci: MultiKozak, Bezpieczny Kupon, Gruby Kupon. Warto zauważyć, że każda z tych ofert jest odpowiedzią na konkretne zachowania użytkowników. Tych wykupujących zakłady akumulowane; tych, którzy tracą zakład przez jeden źle obstawiony mecz i tych, którzy chętnie wykupują „podwyższone” zakłady.

ForBet

To kolejny młody bukmacher, który – podobnie jak LVbet – swoim klientom na start proponuje ciekawe promocje. W forBET nowi gracze mogą liczyć na aż 1200 zł bonusu powitalnego, czyli teoretycznie więcej niż u pierwszego omawianego bukmachera, jednak tutaj ta kwota rozbita jest na 3 transze, maksymalnie po 400 zł. Także nie do końca można tutaj mówić o jednorazowym bonusie – ten w forBET jest jednak także atrakcyjny, wynosi on 600 zł. Wśród forBET bonusów panuje bardzo duża różnorodność. Większość z nich jest ściśle związana z określonymi wydarzeniami sportowymi, aczkolwiek jedną z tradycyjnych ofert forBET jest Sportowy Super Tydzień.

eToto

W eToto oczywiście również znajdziemy powitalne bonusy dla nowych graczy. Ciekawym i wyróżniającym się rozwiązaniem jest natomiast KASOzwrot, czyli promocja polegająca na tym, że w przypadku przegranego zakładu, bukmacher zwraca graczowi wysokość stawki. To oryginalne rozwiązanie, które ma przekonać do dalszej zabawy także tych, którym za pierwszym razem obstawianie niespecjalnie wyszło. Wsród eToto bonusów uwagę zwracają również Tysiak co Tydzień (dla najlepszego gracza w tygodniu) oraz liga VIP.