Mogłoby się wydawać, że wystarczy mieć dużą wiedzę na temat jakiejś dyscypliny sportowej, oglądać spotkania oraz czytać informacje na temat drużyny i jej przeciwników, aby można było bez większego problemu skutecznie obstawiać wyniki spotkań.

Nie jest to niestety takie proste i w praktyce bardzo często dochodzi do sytuacji, w których drużyna uważana za pewniaka przegrywa, a ta na którą nikt nie stawiał nagle odnosi zwycięstwo. Tym samym można łatwo stracić pieniądze postawione u bukmachera. Jak zatem obstawiać, aby zwiększyć swoje szanse na wygraną?

Granie według specjalnego systemu

W internecie nie brakuje opisów przeróżnych systemów, których regularne stosowanie może zwiększyć szanse na zwycięstwo. Przeglądając dostępne systemy bukmacherskie trzeba jednak pamiętać o dwóch najważniejszych rzeczach, a mianowicie o dobraniu ich do swojego budżetu oraz umiejętności i doświadczenia w obstawianiu. Decydując się na grę systemem należy mieć również na uwadze, że trzeba to robić przez dłuższy okres czasu, aby można było przekonać się o jego skuteczności.

Darmowe pieniądze od bukmachera

W celu zmaksymalizowania zysków można natomiast korzystać z licznych bonusów. Chociaż firmy bukmacherskie często przygotowują je w taki sposób, że trudno jest na nich zarobić, to czasami można trafić na uczciwe bonusy bez depozytu, dzięki którym można na przykład otrzymać środki na grę u bukmachera bez potrzeby wpłacania własnych pieniędzy. Innym przykładem ciekawej promocji jest zakład bez ryzyka – jest to idealny wybór dla graczy, którzy chcą postawić większe pieniądze a jednocześnie nie mają pewności czy wytypowane przez nich spotkanie skończy się zgodnie z ich przewidywaniami.

Obstawianie w oparciu o grę typerów

Na koniec warto wspomnieć o kolejnym sposobie na zwiększenie swoich szans na wygraną, a mianowicie o korzystaniu z kursów udostępnianych przez doświadczonych typerów. Niektórzy gracze mogą pochwalić się nawet kilkudziesięcioprocentową skutecznością w typowaniu spotkań sportowych, więc kierowanie się ich wskazówkami może być dobrym pomysłem, szczególnie jeżeli ktoś sam nie potrafi zdecydować, która drużyna jego zdaniem zdobędzie zwycięstwo. Trzeba jednak pamiętać, że w przypadku ewentualnej przegranej nikt nie weźmie odpowiedzialności za pieniądze, które postawiło się na dane spotkanie. Lepszym rozwiązaniem może się okazać analiza tego jak przedstawiają się w danym momencie kursy bukmacherskie, dzięki którym widać, którą drużynę bukmacher uważa za lepszą. Jeżeli na przykład za zwycięstwo jednej płaci 100% postawionej kwoty, a za drugą tylko 5%, to od razu widać, że ta pierwsza ma dużo mniejsze szanse na zwycięstwo.