Kiedy maluszek przychodzi na świat, rodzice bardzo się przejmują. Często szukają oni informacji, jak dobrze opiekować się swoim dzieckiem. Ważną kwestią staje się wybór odpowiedniej wody do picia. Karmiony piersią dzidziuś nie potrzebuje dodatkowych napojów Kiedy jednak przestaje on żywić się mlekiem mamy, trzeba zadbać o jego odpowiednie napojenie. Najlepszym wyborem okazuje się woda. Pytanie tylko – jaka?

Woda dla niemowlaka i nie tylko

Najlepszym wyborem dla niemowlaka jest woda źródlana lub mineralna. Cechują się one czystością chemiczną i mikrobiologiczną oraz stabilnym składem mineralnym. Tego typu woda ma ogromne znaczenie dla funkcjonowanie organizmu maluszka i jest dla niego najzdrowsza. To także świetnie rozwiązanie w przypadku starszych dzieci, których producenci kuszą różnymi sokami i napojami. Często zawierają one dużo cukru oraz barwników. Tymczasem woda źródlana najlepiej ugasi ich pragnienie, a dodatkowo zapobiegnie problemu otyłości, pozwoli na wyrobienie zdrowego nawyku picia wody oraz idealnie nawodni organizm.

Woda dla dziecka do domu

Aby zapewnić wysoką jakość wody swojemu dziecku, najlepiej jest zdecydować się na współpracę z jej dystrybutorem. Warto zwrócić uwagę na ofertę firmy Aquamo, w której znajduje się regularna dostawa wody do domu. Chodzi o wodę w butli Żywiec Zdrój, która pochodzi z polskich gór, jest smaczna, a także cechuje się doskonałą jakością. Inną opcją jest wynajęcie urządzenia o nazwie dystrybutor wody. Podłącza się go do bieżącej sieci wodociągowej, skąd pobiera on wodę. Następnie poddaje ją wielostopniowemu i dokładnemu procesowi oczyszczania. W efekcie możliwe jest napicie się czystej i zdrowej wody źródlanej, która dostępna jest w wersji ciepłej, zimnej i gazowanej. Co ciekawe, rozwiązanie to regeneruje stałe koszty, niezależnie od ilości spożytej wody. Dzięki dystrybutorowi po wodę źródlaną może sięgać każdy członek rodziny, warto ją także wykorzystać do przygotowywania innych napojów bądź potraw. Firma zapewnia profesjonalną obsługę, serwis i montaż urządzenia jest bezpłatny. Obie opcje są atrakcyjne i każdy z pewnością znajdzie tę odpowiednią dla siebie.

Jedną z najlepszych rzeczy, jakie możemy zrobić dla dziecka, to dbać o jakość jego pożywienia. Zawiera się w tym również troska o dobrej jakości wodę, która ma świetny wpływ na organizm malucha. Idealnie gasi pragnienie, przyśpiesza metabolizm, oczyszcza ciało z toksyn i dodaje energii do działania. Przy okazji warto samemu postawić na picie wody źródlanej.

Zapraszamy: https://www.aquamo.com.pl/dystrybutory!