W Polsce na przełomie ostatnich kilku lat tenis stał się jedną z najchętniej oglądanych dyscyplin. Coraz więcej powstaje także kortów, na których swoje umiejętności trenują bardziej lub mniej zaawansowani gracze. Oczywiście, podobnie jak z innymi sportami, tenis tak samo może okazać się chwilowym trendem dyktowanym sukcesami polskich sportowców na arenie międzynarodowej. To właśnie z powodu wygranych wiele osób zaczyna interesować się tą dyscypliną i oglądać mecze w telewizji. Część ludzi chętnie również sama zaczyna swoich prób w tej dyscyplinie. W dużych miastach istnieje wiele kortów tenisowych, na które uczęszczają zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Każda osoba czująca się na tyle sprawna i zdrowa, by trenować tenis może spróbować tej dyscypliny.

 

Uznani polscy tenisiści

Tenis w Polsce nie mógłby się rozwinąć bez wielkich nazwisk polskich sportowców, którzy się z nim kojarzą. Popularność tenisa przekłada się na powstawanie nowych miejsc do ćwiczeń tej dyscypliny. Chociaż w przypadku innych sportów, takich jak narciarstwo czy wyścigi formuły 1 również jako kraj możemy się cieszyć dużymi sukcesami, to tenis zdecydowanie jest bardziej przystępny dla tak zwanego zwykłego człowieka. Urszula i Agnieszka Radwańska to siostry kojarzone ze swoich międzynarodowych sukcesów w tenisie. Każda z sióstr ma na swoim koncie zwycięstwa w turniejach poza granicami Polski. Agnieszka Radwańska ma na swoim koncie aż 20 zwyciężonych turniejów. Rok młodsza Urszula również jest wybitną polską tenisistą, która w 2012 roku znalazła się w gronie 50 najlepszych tenisistek świata. Jerzy Janowicz to kolejna legenda polskiego tenisa. Reprezentował Polskę w największych światowych zawodach tenisowych o Puchar Davisa. Ma na swoim koncie szereg sukcesów na kortach całego świata. Wymienione postaci, ich zwycięstwa i emocje, jakich dostarczają to powód do dumy dla wielu Polaków oraz motyw, dla którego chętniej oglądają tenisa w telewizji.

 

Zakłady bukmacherskie tenis — czy warto w nie inwestować?

Popularność danej dyscypliny wpływa bezpośrednio na wysokość wygranej w zakładach bukmacherskich. Większe zainteresowanie tenisem z powodu sukcesów polskich sportowców wpływa także na chęć obstawiania wyników konkretnych meczów. Osoby śledzące poczynania swoich sportowych idoli często potrafią przewidzieć wynik danej rozgrywki. Jeśli sportowiec jest w formie, to istnieje większa szansa, że będzie rozgrywał wygrane mecze. Obecnie popularność tenisa w Polsce jest bardzo duża. Z powodu właśnie tej popularności ludzie chętniej próbują swojego szczęścia w obstawianiu zakładów bukmacherskich tenis (https;//zaklady.ebetx.pl/zaklady-bukmacherskie/tenis/), dzięki czemu rośnie pula pieniędzy do wygrania.

Tekst nie stanowi reklamy zakładów bukmacherskich. Ma charakter wyłącznie informacyjny. Zakłady bukmacherskie w głównej mierze opierają się na szczęściu i nie dają gwarancji wygranej.  Zakłady bukmacherskie nie są kierowane do osób poniżej 18 roku życia.  Nie zalecamy traktowania ich jako  sposób na łatwą wygraną, która może pomóc w problemach finansowych. Należy grać odpowiedzialnie wyłącznie u legalnych bukmacherów. Branie udziału w nielegalnych zakładach niesie ryzyko kar pieniężnych i odpowiedzialności karnej. Przepisy te w Polsce reguluje m.in. Ustawa o grach hazardowych z 19 listopada 2009 r. oraz Kodeks Karny Skarbowy. Należy pamiętać, że hazard uzależnia i może doprowadzić do problemów finansowych, rodzinnych, zawodowych czy  zdrowotnych. Odradzamy pożyczanie środków na zakłady bukmacherskie czy wykorzystywanie środków przeznaczonych na sprawy codzienne. Zakłady bukmacherskie to rozrywka, a nie sposób na życie. Jeśli czujesz się uzależniony, skontaktuj się z lekarzem.

BetX Polska Legalny bukmacher nr zezwolenia PS4.6835.164.2019 na okres 6 lat. Więcej informacji na: https://ebetx.pl/pl/info/18plus