siatka

Piłkochwyty to profesjonalne rozwiązanie, na które składa się system siatek do różnego typu obiektów sportowych. W codziennym funkcjonowaniu, siatki na piłkołapy świetnie sprawdzają się jako ogrodzenie boisk piłkarskich, kortów tenisowych czy innych terenów przeznaczonych do uprawiania sportów. Mają wiele zalet – nie tylko zabezpieczają teren dookoła boiska (np. niwelując ryzyko zniszczenia mienia), ale również chronią osoby postronne, znajdujące się poza miejscem gry. Dlaczego warto postawić na piłkochwyty bezpośrednio od producenta? Co należy o nich wiedzieć? Podpowiadamy!

Siatka na piłkołapy – co warto o niej wiedzieć?

Jeśli chcesz poprawić bezpieczeństwo na swoim obiekcie sportowym – zainwestuj w siatkę na piłkołapy. To jeden z kluczowych elementów, który warto zastosować na każdym boisku czy innym terenie. Dzięki nim z powodzeniem można wytyczyć granice zewnętrzne boiska, ale także zwiększyć komfort gry. Co jeszcze warto wiedzieć wybierając siatkę na piłkołapy?

Dobrej jakości siatki na piłkochwyty to modele, które powinny być wykonane według nowoczesnej technologii bezwęzłowej. Wpływa to na ich wytrzymałość – zarówno mechaniczną, jak i na warunki atmosferyczne. Wysokiej klasy siatka na piłkołapy powinna charakteryzować się dużą odpornością na uderzenia (m.in. pochodzące od szybko lecącej piłki). Wybierając siatkę na piłkochwyty, dobrze jest postawić na tę, która jest również niehigroskopijna i odporna na:

  • Zmiany temperatur,
  • Deszcz, śnieg oraz grad,
  • Intensywne słońce.

Dlaczego warto postawić na piłkochwyty od producenta?

Siatki na piłkołapy bezpośrednio od producenta to rozwiązanie, ku któremu warto się pochylić. Ogrodzenia boisk to rozwiązanie, na które zdecydowanie należy postawić – to w końcu niezbędny element bezpieczeństwa. Czemu rozwiązanie od producenta jest dobry pomysłem?

Przede wszystkim kupując siatkę na piłkołapy od wytwórcy masz pełną wiedzę odnośnie materiałów, z których została ona wyprodukowana. Najwyższej klasy są piłkochwyty wykonywane z polipropylenu lub polietylenu.

Dodatkową zaletą piłkołapów od producenta jest przejrzystość cen – nie mamy do czynienia z dodatkową marżą sprzedawcy. Koszty siatek na piłkołapy uzależniane są indywidualnie – ich cena jest zależna m.in. od specyfiki zamówienia, czyli długości piłkochwytów, kolorystyki czy wymiarów. Co więcej, bezpośrednio od producenta można nabyć siatkę na dowolny rozmiar.

Szukasz siatki na piłkołapy od producenta? Zapoznaj się z ofertą https://sieci-siatki.pl/polskiego producenta tego rodzaju rozwiązań.

Zalety piłkołapów – popraw jakość gry na swoim boisku!

Dlaczego warto korzystać z siatki na piłkołapy? To skuteczna osłona każdego boiska. Poza tym:

  • zatrzymają każdą piłkę lub inny sprzęt sportowy – zabezpieczają przed uderzeniem lecącego z dużą prędkością obiektu;
  • zabezpieczają teren dookoła obiektu sportowego – dodatkowo chronią przed zniszczeniem cudzego mienia, np. zabezpieczają przed wybiciem szyb w budynkach mieszkalnych lub samochodach;
  • doskonale sprawdzają się na halach gimnastycznych, gdzie osłaniają okna, drzwi, sufit, a nawet ściany,
  • sprawdzają się na kortach tenisowych, albowiem pozwalają dokładnie wytyczyć poszczególne miejsca do gry, jednocześnie powiększając teren do rozgrywek tenisowych;
  • zwiększają bezpieczeństwo dzieci, które nie muszą już wybiegać, np. za piłką na ulicę.